Book Now
info@tiaratermal.com
+90 444 28 05
Hakkımızda

Tiara Hotel & SPA

Bursa’nın, dokusu ve kaplıcalarıyla tarihe adını yazdırmış Çekirge semtinde yer alan, tarihi ve turistik bölgelerle neredeyse içi içe bulunan Tiara Hotel & SPA, konuklarına farklı konaklama alternatiflerinin yanında sessiz, huzurlu ve sağlıklı bir ortam sunuyor.

Farklı özelliklere sahip odaları, 300 metrekare büyüklüğünde, kendi doğal kaynağından beslenen termal havuzu, geleneksel Türk hamamları, sauna, fin hamamı ve masaj olanaklarıyla Tiara Hotel & SPA sağlıklı, keyifli ve huzurlu bir ortamla tek bir adreste sunuyor.

Özenle restore edilmiş, her köşesine zevk katılmış sımsıcak bir ev ortamı…
Dünyanın her yerinden gelen misafirleri için butik tatil ve konaklama olanağı sağlanan Tiara Hotel & SPA’da 24 Standart, 84 Standart Deluxe, 12 Superior, 6 Junior Suite, 20 Executive Suite odasının yanı sıra  özel hamamlı, geniş ve çok odalı 2 adet kral dairesi ve engelli misafirler için özel donanımlı odalar yer alıyor.

Tiara Hotel & SPA, dünya lezzetlerini misafirlerine sunan restoranı ve 30 / 250 kişi kapasiteli 2 farklı toplantı ve balo salonları ile koşulsuz memnuniyet ilkesiyle hizmet veriyor.

Üstelik masaj dışında tüm Spa hizmetleri  ücretsiz olarak sunuluyor.

TÜM ODALARDA BULUNAN STANDART ÖZELLİKLER

Klima, uydu yayınına  LCD televizyon, uluslararasına açık telefon, wireless internet bağlantısı, minibar, kasa, tuvalet masası ve saç kurutma makinası.

rezervasyon-buton
Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Email Favorites Addthis