Book Now
info@tiaratermal.com
+90 444 28 05
Hizmetlerimiz
Exclusive Catering

Farkımız; Bir Tiara Hotel & SPA hizmet markası olarak Tivona Catering, 50 kişiden 5000 kişiye kadar her türlü catering organizasyonlarınızda özel lezzetleri, büyük bir incelik ve seçkin bir sunum şekliyle konuklarınızla buluşturuyor. Catering kadromuz davet ve mönü içeriğine göre VIP, TOP VIP servisleriyle oturma düzenli olabileceği gibi, kokteyl, kokteyl prolange, piknik, mangal partisi, brunch, coffee break, açılış ve kapalı toplantılar gibi organizasyonlarda da hizmetinizdedir. Hizmetlerimiz Kokteyl Açık Büfe Kokteyl Prolonge Oturmalı yemek Brunch Piknik BBQ Coffee break Kurumsal Organizasyonlar Gala yemekleri Açılış ve Temel Atma Şirket Toplantıları Şirket Piknikleri Lansman’lar Fuar Organizasyonları Resepsiyonlar Basına yönelik Davetler Özel Günler Nişan ve Düğün Davetleri Temalı Davetler

RESTAURANT

En lezzetlisi… Akdeniz mutfağından sıra dışı örnekleri ve leziz Türk mutfağının zeytinyağlılarını çok farklı bir konseptte sunan mekanımız, konukların midelerine olduğu kadar gözlerine de sanatsal bir görüntü sunuyor. İş yemekleri, özel toplantılar ve kutlamalar için ve günün sonunda huzurlu bir mola yeri olarak tercih edilen,  ahşap ve bakırın doğal uyumu içinde misafirlerini ağırlayan mekanımız misafirlerine aynı zamanda çok zengin bir açık büfe kahvaltı da sunuyor. En taze ve lezzetli ürünlerin kullanıldığı kahvaltı büfesi, tüm misafirlerin damak zevkine uygun çeşitler barındırıyor. Menülerimiz düzenli olarak değiştiğinden, günün menüsünü öğrenmek için lütfen bize ulaşın.

TOPLANTI & DAVET

Tiara Termal & SPA Hotel salonlarında dünya mutfaklarından örnekler ve kusursuz hizmet anlayışı ile özel davetlerinizi keyifle yaşayın veya her türlü modern teknik ekipman ve donanım eşliğinde kaliteli servisi ve misafir memnuniyetini önemseyerek yarattığımız pozitif yaklaşımlarımızla iş toplantılarınızı gerçekleştirin.

SPA

Serenity Termal & Spa’ da güzellik, sağlık ve şifa; doğal termal su ile konuklara sunuluyor. Mineral ve elementlerle zenginleşen bu termal su ile taçlanmış 300 m2’lik kapalı havuz Serenity Termal & Spa farkını ortaya koyuyor. Sağlıklı bir yaşam ve güne zinde başlamak için fitness salonumuz; gün sonu yorgunluğunuzdan arınmak için tercih edebileceğiniz geleneksel Türk hamamları, sauna ve buhar odalarımız sizleri bekliyor. Bedeninizi ve ruhunuzu dinlendireceğiniz masaj odaları ve hidro-masaj havuzları Serenity Termal & Spa konuklarına sunuluyor.

Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Email Favorites Addthis