Book Now
info@tiaratermal.com
+90 444 28 05
PROMOTIONS

Kampanya ve promosyonlarımızı bu bölümden takip edebilirsiniz.

Anında %10 İskonto!
14 Şubat 2015 tarihine kadar online rezervasyonlarda yüzde 10 indirim!..
Ücretsiz Transfer!
Junior Suit ve Executive Odalarımızda en az 2 gecelik konaklamalarda  BUDO, İDO, Helitaksi ve Deniz Uçağı istasyonlarına ücretsiz transfer imkanı!.
Ücretsiz Masaj!
Superior Oda, Junior Suit ve Executive Odalarımızda 4 gece kalın 1 saatlik masaj keyfi kazanın!
ABOUT US

Tiara Termal & Spa Hotel

Bursa’nın, dokusu ve kaplıcalarıyla tarihe adını yazdırmış Çekirge semtinde yer alan, tarihi ve turistik bölgelerle neredeyse içi içe bulunan Tiara Termal & Spa Hotel, konuklarına farklı konaklama alternatiflerinin yanında sessiz, huzurlu ve sağlıklı bir ortam sunuyor.

Farklı özelliklere sahip odaları, 300 metrekare büyüklüğünde, kendi doğal kaynağından beslenen termal havuzu, geleneksel Türk hamamları, sauna, fin hamamı ve masaj olanaklarıyla Tiara Termal & Spa Hotel sağlıklı, keyifli ve huzurlu bir ortamla tek bir adreste sunuyor.

Dünyanın her yerinden gelen misafirleri için butik tatil ve konaklama olanağı sağlanan Tiara Termal & Spa Hotel’de  24 Standart, 84 Standart Deluxe, 12 Superior, 6 Junior Suite, 20 Executive Suite odasının yanı sıra  özel hamamlı, geniş ve çok odalı 2 adet kral dairesi ve engelli misafirler için özel donanımlı odalar yer alıyor.

Tiara Termal & Spa Hotel, dünya lezzetlerini misafirlerine sunan restoranı ve 30 / 250 kişi kapasiteli 2 farklı toplantı ve balo salonları ile koşulsuz memnuniyet ilkesiyle hizmet veriyor.

Üstelik masaj dışında tüm Spa hizmetleri  ücretsiz olarak sunuluyor.

Klima, uydu yayınına  LCD televizyon, uluslararasına açık telefon, wireless internet bağlantısı, minibar, kasa, tuvalet masası ve saç kurutma makinası.

NEWSLETTER:
Facebook Twitter Google+ LinkedIn Pinterest Email Favorites Addthis